به نام خدا

Farzad Taheri photo

فرزاد طاهری

متولد 28 اردیبهشت ماه سال 1368 خورشیدی در شهر اصفهان.

محل سکونت : اصفهان

وضعیت تأهل : متأهل

 

تحصیلات و مدارک تحصیلی :

دیپلم ریاضی فیزیک

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات تلفن همراه

مدرک کاردانی در رشته فیزیک هسته ای

دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات

 

شرحی مختصر از زندگی من :

در زمان گذراندن تحصیلات متوسطه متوجه علاقه شدید خودم در زمینه برنامه نویسی شدم و از همان زمان به صورت شخصی اقدام به مطالعه و تحقیق در زمینه زبان های برنامه نویسی مختلف نمودم. پس از پایان تحصیلات متوسطه نسبت به اخذ مدرک فنی حرفه ای در رشته تعمیرات تلفن همراه اقدام نمودم که با نمره بسیار عالی موفق به دریافت این مدرک شدم. پس از ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته فیزیک هسته ای ضمن تحصیل در زمینه تعمیرات تلفن همراه به صورت حرفه ای وارد بازار کار شدم. در این مدت به واسطه فعالیت در انجمن های علمی دانشجویی و به واسطه توانایی هایی که در زمینه کار با کامپیوتر داشتم و نیز به دلیل داشتن دانش مختصری در زمینه زبان های برنامه نویسی مسئولیت مدیریت وب سایت انجمن علمی به عهده من واگذار شد و این نقطه آغاز آشنایی من با سیستم مدیریت محتوای جوملا بود. پس از آن به دلیل علاقه زیادی که نسبت به طراحی سایت و اپلیکیشن های تحت وب پیدا کردم در این زمینه متمرکز شدم و به صورت شخصی اقدام به کسب تجربه کردم.

یک سال پس از آشنایی با سیستم مدیریت محتوا به واسطه یکی از دوستان به شرکتی که نیاز به یک وب سایت داشت معرفی شدم و علیرغم این که هنوز تسلط کافی در طراحی وب سایت نداشتم ریسک بستن قرارداد را پذیرفتم و خوشبختانه به خوبی و حتی فراتر از انتظار خودم از عهده انجام کار برآمدم و چنین شد که به صورت حرفه ای وارد بازار کار طراحی و برنامه نویسی تحت وب شدم و اکنون پس از گذشت چندین سال از آغاز آشنایی با دنیای برنامه نویسی تحت وب با افتخار می توانم ادعای تسلط کامل بر سیستم مدیریت محتوای جوملا و همچنین تخصص در چندین زمینه کاری دیگر را داشته باشم.

در حال حاضر به صورت افتخاری و به عنوان مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن سازان معلولین اصفهان فعالیت میکنم و البته به صورت پروژه ای با چند شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات (شرکت طراحان وب ایران و بهینه پرداز ترنیان) به عنوان طراح وب همکاری دارم.